Eenvoudig en voordelig een reclamevrije auto huren bij Bert Jonk Autoverhuur. Een auto zonder reclame is vooral handig wanneer u de gehuurde auto van uw eigen reclame wilt voorzien. Bij Bert Jonk Autoverhuur heeft u de keuze uit verschillende reclamevrije wagens, zoals een personenbus, bestelauto, vrachtwagen, een koelwagen of een bestelbus. Bekijk hieronder ons assortiment en reserveer de auto van uw keuze.
Let op: het huren van een reclamevrije bestelwagen, vrachtwagen of koelwagen heeft als voorwaarde dat u de auto voor minimaal vijf dagen huurt. Vraag vrijblijvend een offerte op maat aan of bel ons voor meer informatie: 088 3745900.
Dag | Op aanvraag |
Inhoud | 6m³ |
Laadbakmaat | 228x165x136 |
Laadvermogen | 800 |
Dag | Op aanvraag |
Inhoud | 18m³ |
Laadbakmaat | 390x205x200 |
Laadklep | Ja |
Dag | Op aanvraag |
Inhoud | 20m³ |
Laadklep | Ja |
Vereist rijbewijs | B |
Dag | Op aanvraag |
Inhoud | 10m³ |
Laadklep | Nee |
Nachtkoeling | Ja 220v |
Dag | Op aanvraag |
Inhoud | 12 m³ |
Laadklep | nee |
Vereist rijbewijs | B |
Dag | Op aanvraag |
Inhoud | 52 m³ |
Laadklep | Ja |
Nachtkoeling | Ja 380v |
De tarieven van het huren van een reclamevrije auto zijn op aanvraag. Over het algemeen geldt dat hoe langer u huurt, hoe lager de huur (per dag) wordt. Graag maken wij voor u vrijblijvend een offerte op maat.
Het huren van een reclamevrije auto bij Bert Jonk Autoverhuur is erg eenvoudig. In drie simpele stappen huurt u een auto:
Tijdens het reserveren is het mogelijk om extra opties toe te voegen. Zo beschikt Bert Jonk Autoverhuur over een steekwagen, traploper, verhuisdozen en verhuisdekens. Wilt u meer informatie of heeft u vragen over het huren van een reclamevrije auto bij Bert Jonk Autoverhuur? Neem dan contact met ons op via 0299 42 38 52 of vul het contactformulier in.
Wanneer u een auto komt huren bij Bert Jonk Autoverhuur, vragen wij u de volgende documenten mee te nemen:
Het huren van een reclamevrije auto kan vanaf vijf dagen. De autoverhuurperiode van Bert Jonk loopt per kalenderdag en niet per 24 uur. De verhuurperiode begint ’s ochtends om 08:00 uur en eindigt op de inleverdag om 07:30 uur. Het is mogelijk om de auto buiten de openingstijden in te leveren. Laat de auto achter op de parkeerplaats bij de verhuurlocatie en doe de sleutel in de daarvoor bestemde bus. Bekijk voor aanvullende huurcondities onze huurvoorwaarden.
Wanneer u een auto huurt bij Bert Jonk Autoverhuur, is een eigen risico verplicht. Dit is het bedrag dat u moet betalen wanneer de auto beschadigd raakt of gestolen wordt. Het is mogelijk om dit eigen risico te verlagen, maar volledig afkopen is geen optie. Op onze FAQ pagina leest u meer over het eigen risico.
Alle auto’s die u bij ons huurt zijn standaard WA-verzekerd. Daarnaast is het mogelijk om een aanvullende verzekering af te sluiten. Denk hierbij aan een ruit- en bandverzekering of een inzittendenverzekering.
U dient minimaal 18 jaar oud te zijn en in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs voor het vervoersmiddel dat u wilt gaan huren. Daarnaast moet u een adreslegitimatie kunnen tonen. Huurt u zakelijk? Neem dan ook een uittreksel van de KvK mee.
Alle vervoersmiddelen zijn WA-verzekerd met een eigen risico. Sluit een van onze extra verzekeringen af, wanneer u extra comfortabel de weg op wil: band- en ruitverzekering, inzittendenverzekering en autohulp buitenland verzekering (verplicht wanneer u van plan bent naar het buitenland te gaan). Voor vragen of voor het afsluiten van onze verzekeringen kunt u contact opnemen met één van onze vestigingen.
U levert de reclamevrije auto of bus in bij een van onze vestigingen. Buiten de openingstijden kunt u de sleutel in onze sleutelkluis plaatsen. De verhuurperiode begint ’s ochtends om 08:00 uur en eindigt op de inleverdag om 07:30 uur.
Ja, wanneer u een voertuig huurt moet er een borg worden betaald. De hoogte van de borg is afhankelijk van welk voertuig u huurt. Voor personenauto’s bedraagt de minimale waarborgsom € 250,-, voor bestelauto’s bedraagt de minimale waarborgsom € 350,- en voor vrachtauto’s rijbewijs C bedraagt de minimale waarborgsom € 600,-. De borg dient op de vestiging te worden voldaan, met de pinpas of contant. De borg zal, na verrekening van overige kosten zoals brandstofkosten of extra gereden kilometers, binnen 10 werkdagen retour worden gestort indien u de auto schadevrij bij ons inlevert.
Tijdens openingstijden kunt u gewoon naar onze vestigingen komen. Buiten openingstijden is het niet mogelijk om een reclame vrije auto of bus mee te nemen.
Ja, meerdere bestuurders mogen in het gehuurde voertuig rijden. Het is wel belangrijk dat de bestuurder ook een geldig rijbewijs heeft. De hoofdhuurder is verantwoordelijk voor eventuele schade.
Nee, u hoeft de auto of bus niet te tanken. Dat doen wij voor de volgende huurders. Huurt u via vestiging Oude Meer? Dan dient u benzineauto’s te voorzien van een volle tank voordat u de gehuurde auto of bus inlevert.
Nee, het is niet mogelijk om de huursom vooruit te betalen. De huursom rekent u bij ons aan de balie bij een van onze vestigingen af.
Staat uw vraag hier niet tussen? Bekijk dan onze veelgestelde vragenpagina of neem contact met ons op.
Wilt u meer informatie of heeft u vragen over onze verhuurservice? Neem dan contact met ons op via 0299 42 38 52 of vul het contactformulier in.
U haalt uw reclamevrije auto op bij een van onze vier vestigingen in Noord-Holland. Bekijk hieronder de adressen en openingstijden van Bert Jonk Autoverhuur.
Bert Jonk Autoverhuur Oude Meer (Schiphol)
Schipholdijk 245
1438 AC Oude Meer
020 653 0032
Bert Jonk Autoverhuur Purmerend
Einsteinstraat 11
1446 VE Purmerend
0299 423852
Bert Jonk Autoverhuur Zwaag (Hoorn)
De Compagnie 49
1689 AG Zwaag (N-H)
0229 244 340
Maandag | 08:00 tot 18:00 uur |
Dinsdag | 08:00 tot 18:00 uur |
Woensdag | 08:00 tot 18:00 uur |
Donderdag | 08:00 tot 18:00 uur |
Vrijdag | 08:00 tot 18:00 uur |
Zaterdag | * 08:00 tot 17:00 uur |
Zondag | Op afspraak |